Hakkımızda

AntalyaBilet.com Nedir?

AntalyaBilet.com, Antalya içindeki günlük tur ve aktivite biletlerinin online satışını yapmak amacıyla tasarlandı. E-ticaret sitesi olarak, en hızlı ve kolay şekilde biletlerinizi rezerve edebilir ve 7 gün 24 saat arayabileceğiniz 4 dilde müşteri desteği ile her türlü sorunuza anında yanıt alabilirsiniz. 2048 bit SSL şifreli ödeme sayfası, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlar.

 

AntalyaBilet.com Ne Yapar?

AntalyaBilet.com, Antalya içindeki tüm tur ve aktiviteleri tek bir platformda sunar. En uygun fiyatları listeler ve size Antalya'daki gezilecek yerleri önerir. Tema parklarından su parklarına, akvaryumlardan eğlence merkezlerine kadar tüm tur ve aktivitelerine anında erişebilir ve online bilet satın alabilirsiniz. Gişe giriş fiyatlarından daha uygun fiyatlarla biletlerinizi satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme yaparak, sürprizlerle karşılaşmadan yerinizi anında garantileyebilirsiniz. Biletleriniz 15 gün geçerlilik süresine sahip olacak ve etkinlik girişlerinde sıra beklemeden içeriye girebilirsiniz.

AntalyaBilet.com, Club Tatilway tarafından A Grubu Seyehat Acentesi güvencesi sunar. Türsab kayıtlı olan AntalyaBilet.com ile, güvenli ödeme seçenekleri ve taksit avantajıyla, en uygun fiyatlardan online bilet satın alabilirsiniz.