Antalya'da günün her saatinde farklı etkinliklere katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla, ailemizle, yalnız veya sevgilinizle eğlenebilirsiniz. antalyabilet.com, Antalya'nın en eğlenceli yerlerine tek bir tıklama ile erişmenizi kolaylaştırır. Gündüz, bol sulu bir açık hava aktivitesinden geçirin ve akşam unutulmaz bir macera yaşayın veya bir gösteri izleyin. Gece ise, dans ederek geçirebileceğiniz unutulmaz bir gün için çılgın bir gece hayatı var.

 

1- Antalya Waterhill Park

Antalya Aqualand, size ve sevdiklerinize unutulmaz bir gün geçirme imkanı sunuyor. Burada birbirinden farklı kaydıraklar, yunus balıkları ve görkemli dağ ve deniz manzaraları sizleri bekliyor.

 

2- Antalya Akvaryumu

Antalya Akvaryumu ise, dünyanın en büyük tünel akvaryumlarından biridir. Bu akvaryum özellikle çocuklar için oldukça ilginç ve eğlencelidir. Tematik bölümlerde Antalya ve yakın çevresinin sualtı yaşamını görebilirsiniz. İsterseniz köpekbalığı besleme saatini de gözlemleyerek ekstra bir eğlence katabilirsiniz.

 

3- Aktur Lunapark

Eğlenceli bir gün geçirmek isteyenler için Antalya Aktur Lunapark, Antalya şehir merkezinde bulunan ve ulaşımı kolay bir lokasyondadır. Lunapark, son model ekipmanlarıyla size eğlenmenin garantisini verir. Arkadaşlarınızla veya çocuklarınızla birlikte gidebilirsiniz, çok eğleneceğinize eminiz. Antalya'nın sıcak havasını unutmamanızı tavsiye ederiz ve akşamlarının ayrı bir güzellik taşıdığını belirtmek isteriz.

Antalya'nın eğlence merkezi Aktur Lunapark, eğlence, heyecan ve adrenali yükseltmek isteyenler için çok sayıda aktivite ve atraksyon sunar. Loop Zone, Ahtapot, Twister Coaster, Adrenalin Maxx, Çarpışan Oto, Ranger, Atlı Karınca, Crazy Dance gibi birçok oyuncak size eğlenceli bir gün geçirme şansı sunar.

4- Dino Park

Geçmişe eğlenceli bir yolculuk yapmak ve dinozorların dünyasını keşfetmek isteyenler için Dino Park'ı öneriyoruz.

 

5- İp Park

Stresli bir haftanın yorgunluğunu atmak ve doğayla iç içe, macera ve adrenalin dolu bir gün geçirmek isteyenler için İp Park'ı öneriyoruz. Şehir hayatının kasvetli havasından kurtulun ve keyifle vakit geçirin.

 

6- Antalya Paintball

Aksiyon ve adrenalinden yüksek bir etkinlik arıyorsanız, paintball sizin için perfect bir seçim olabilir.

 

7- Ters Ev

Günlük hayatın monotonluğundan sıkıldıysanız, Ters Ev tam size göre bir yerdir ve size farklı bir deneyim sunacaktır.

 

8- Denizaltı Nemo

Efsanevi Nemo Primero Denizaltı, ıslanmadan sualtı güzelliklerini keşfetmek isteyenler için harika bir gezi fırsatı sunar.

 

 

9- Korku Evi


Antalya'nın ilk testere konseptli kaçış oyunu olan Reaksiyon Korku Evi, korku temalı 3 katlı bir yapıdadır ve kaçmak için sadece 60 dakikanız vardır.